W granicach Polski znajduje się 843 km linii brzegowej z czego 102 km posiada Zalew Wiślany, 241 km przypada na Zalew Szczeciński, 76 km na Półwysep Helski, a  424 km na pozostałą część wybrzeża.

Pomorze to rejon niezwykle ciekawy. W jego  skład  wchodzą nadmorskie urocze plaże i klify, urozmaicone geograficznie wzgórza i doliny oraz atrakcyjne pod względnym krajoznawczym liczne naturalne parki. Ponadto niewątpliwą atrakcją są malownicze tereny kaszubskich lasów, jezior i rzek.

Region ten to także wyjątkowo ciekawe turystycznie Trójmiasto leżące nad Zatoką Gdańską, składający się z zabytkowego Gdańska, nowoczesnej, portowej Gdyni oraz  nadmorskiego kurortu Sopotu.

Pobyt na Pomorzu może być gwarancją mocnych wrażeń oraz niezapomnianych pięknych chwil. Zwiedzanie Gdańska kajakiem, Trójmiasta rowerem, zabawa w wodach Bałtyku, a może niezapomniany wieczór na pokładzie Żaglowca.  To tylko niektóre z możliwych atrakcji na Pomorzu.

Wybierając się w tę część Polski tworzymy programy oparte o aktywności związane z morzem, takie jak motorówki, skutery wodne, katamarany, rejsy z dodatkowymi zajęciami. A jeśli ktoś nie przepada za szeroką wodą istnieje mnóstwo możliwości niezapomnianych wrażeń na plaży czy podczas lotu balonem nad Kaszubami.

Podczas wszystkich rodzajów imprez proponujemy scenariusze oparte na np.pirackich zabawach  oraz grach marynistycznych. Każdą imprezę w ramach wyjazdu możne uświetnić występ zespołu szantowego.

Tworząc programy, staramy się przybliżyć uczestnikom wyjazdu  piękno polskiego Pomorza, jednocześnie integrując poprzez wyprawy pełne pozytywnych emocji, elementów zaskoczenia a czasem odrobiny adrenaliny.