Naszą pracę cechuje profesjonalizm i indywidualne podejście do realizowanych projektów. Staramy się unikać szablonowych scenariuszy, stawiając na niepowtarzalność i oryginalność proponowanych rozwiązań. Wszystkie programy są tworzone indywidualnie na miarę, jednak w taki sposób aby były jak najlepiej dostosowane do oczekiwań grupy i potrzeb Klienta.

Generalnie organizację wyjazdu integracyjnego można podzielić na 4 podstawowe fazy:

  1. Rozpoznanie (jakie są oczekiwania i potrzeby klienta, wielkość i specyfika grupy, orientacyjny budżet, etc.)
  2. Przygotowanie oferty lub kilku jej wariantów  dla konkretnego Klienta
  3. Wybór i optymalne dopasowanie przedstawionych propozycji
  4. Realizacja, czyli Wyjazd!

Sam wspólny wyjazd, zwłaszcza w nowe, nieznane i interesujące miejsce jest istotnym elementem integrującym uczestników wyprawy. Jednak dopiero zapewnienie właściwych zadań i atrakcji w odpowiedniej scenerii wpływa na integracje zespołu.

W ofercie posiadamy różne formy gier i zabaw integrujących daną grupę. Należy jednak pamiętać, że chociaż zespół pracuje jako całość to poszczególne osoby mają osobiste preferencje.  Zadania dobieramy w taki sposób by jak najlepiej dostosować je do osób w zespole. W dużej mierze charakter i zajęcia w ramach wyjazdu są, więc determinowane przez takie czynniki jak średnia wieku, grupa zawodowa czy przeważająca płeć w zespole.

W trakcie wyjazdu tworzymy atmosferę pozwalającą dostrzec we współpracowniku kolegę i przyjaciela. Podczas zabaw i ekstremalnych wypraw, choć na chwilę, przestaje być istotne kto pełni jakie stanowisko w firmie. Wszyscy czują się równie ważni i potrzebni. Takie wspólne, niekonwencjonalne spędzanie czasu bardzo integruje grupę sprawiając, ze personel danej firmy przestaje być dla siebie obcy. Zostają zbudowane tak istotne we współczesnych organizacjach wzajemne zaufanie, wsparcie oraz współpraca.

Kompetencje i doświadczenie osób z naszego zespołu pozwalają na stworzenie bardzo zróżnicowanych propozycji atrakcji w trakcie wyjazdu. Od najbardziej popularnych zabaw team buildingowych,  paintball’a czy Quadów, po przez bardziej egzotyczne jak poznawanie podwodnego świata lub starożytnych piramid, a na niepowtarzalnych fabularyzowanych grach kończąc. Mimo szerokiego wachlarza propozycji, nieustanie staramy się być na bieżąco z trendami w integracji i sami także poszukujemy nowych inspiracji. Chętnie spełniamy marzenia i propozycje Klientów.

Każdy wyjazd integracyjny musi zakończyć się sukcesem !